ЦСКА победи с 2:0 Сливнишки герой в контрола, играна на стадион "Българска армия". Проверката се проведе при тежки условия и пороен дъжд. В края на мача играчите едва успяваха да си подават топката.

Точни за "армейците" бяха Спас Делев и Дормушали Саидходжа. Първият откри в 5-ата минута с изстрел от около 20 метра, топката рикошира в напречната греда и влетя в мрежата на гостите от Сливница - 1:0. Второто попадение бе дело на Дормушали Саидходжа. Муши се разписа от дузпа в 65-ата минута за нарушението, отсъдено срещу Йордан Минев.

Треньорът на ЦСКА Милен Радуканов заложи на различни състави през двете полувремена. Срещу "героите" започнаха титулярите. Радуканов изпробва нова схема - 3-5-2. На вратата бе Райс Мболи, а тримата в защита пред него Павел Виданов, Джузепе Акуаро и Костадин Стоянов. Двойката вътрешни халфове бяха Тодор Янчев и Борис Галчев, а пред тях Маркиньос. По лявото крило започна Румен Трифонов, а по дясното Александър Тонев. Атаката на ЦСКА водеха Спас Делев и Мишел Платини.

Контролата бе ръководена от Валери Петровски, за когото това бе прощален мач, с който сбогом на съдийството. Преди началото на мача той получи специални плакети от БФС и ЦСКА. /БЛИЦ

ЦСКА - СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ 2:0
1:0 Спас Делев (5), 2:0 Дормушали Саидходжа (65-дузпа)

ЦСКА (първо полувреме): 92.Райс Мболи (32-1.Здравко Чавдаров), 2.Павел Виданов, 4.Костадин Стоянов, 6.Джузепе Акуаро, 8.Румен Трифонов, 18.Борис Галчев, 5.Тодор Янчев, 24.Александър Тонев, 28.Маркиньос, 7.Спас Делев, 32.Мишел Платини