Локомотив (София) постигна четвърти пореден успех във Втора лига, след като победи с 3:1 Марица (Пловдив) на "Коматево". Момчетата на Младен Додич дори сториха това с обрат, тъй като губеха с 0:1 на почивката.

Юношата на Ботев (Пловдив) Рангел Игнатов даде аванс на новаците в групата в 43-ата минута, но в рамките на 15 минути след почивката "червено-черните" си осигуриха  победата. Емил Виячки в 58-ата минута изравни, а след това две попадения заби Николай Цветков (62, 73). Локомотив има 12 точки и е едноличен лидер в шампионата. Царско село е на второ място с 11 точки.

Ботев (Гълъбово) - Литекс 3:0
1:0 Неделчев (11), 2:0 Капитанов (49), 3:0 Капитанов (84-дузпа)

Царско село - Струмска слава (Радомир) 3:2
0:1 Аспарухов (5), 1:1 Кацаров (20), 2:1 Диков (28), 3:1 Хашев (60), 3:2 Стоянов (62-дузпа)

Оборище (Панагюрище) - Черноморец (Балчик) 2:0
1:0 Фернандо (45), 2:0 Карадайъ (80)

Созопол - Локомотив (Горна Оряховица) 1:3
0:1 Киров (35), 0:2 Христов (42), 1:2 Каймакански (78), 1:3 Балъков (90)

Монтана - Нефтохимик (Бургас) 4:0

Марица (Пловдив) - Локомотив (София) 1:3
1:0 Рангел Игнатов (43), 1:1 Емил Виячки (58), 1:2 Николай Цветков (62), 1:3 Николай Цветков (73)

Понеделник от 18:00 часа: