Локомотив (Мездра) се наложи с 3:1 срещу Септември (Симитли) в мач от 26-ия кръг на „Б“ група, въпреки че игра с човек по-малко повече от едно полувреме. В 12-ата минута главният съдия Радослав Станев отмени гол на Николай Цветков заради много спорно нарушение на Николай Христозов в атака, пише "Конкурент". В 32-ата Тодор Чаворски вкара за 1:0, възползвайки се от извеждащо подаване на Иван Мишев. В 42-ата домакините останаха с 10 души. При въздушен двубой между Мишев и Костадин Кацимерски състезателят на гостите остана да лежи на тревата, а реферът показа директен червен картон на играча на Локо (Мездра). В 66-ата Асен Топузов изравни. Домакините не се предадоха и в 73-ата Стоян Димов реализира за 2:1 след корнер, изпълнен от Николай Цветков. В 83-ата при идентично положение Николай Ганчев оформи крайното 3:1. Подаването от ъглов удар този път беше на Петър Димитров. С прибавените три точки Локомотив (Мездра) събра 38 и се изкачи на осмото място, докато тимът от Симитли е 11-и с 32 в актива.

Съставът на Локомотив (Мездра): Иван Иванов, Христо Попадийн, Петър Василев, Стоян Димов /88 Георги Павлов/, Николай Христозов, Георги Стоичков, Емил Колев, Николай Цветков, Иван Мишев, Тодор Човорски /80 Николай Ганчев/ и Ивайло Цветанов /63 Петър Димитров/.