Децата на Септември Симитли спечелиха тристранен футболен турнир в Гърция. Освен българчетата в надпреварата участваха отборите на Алистрати и Неа Зихни.

В първата среща децата от Симитли постигнаха пълен обрат срещу Алистрати, след като на почивката изоставаха с 0:1. През второто полувреме с два гола на Ивайло Михайлов Септември взе победата.

Във втората среща тимът от Симитли победи Неа Зихни с категоричното 4:0. Два гола за успеха реализира Атанас Петров, а по веднъж се разписаха Александър Марков и Алберто Тодоров.

Юношите младша възраст на Септември също изиграха една среща на гръцка земя. Те спечелиха срещу тима на Неа Зихни с 4:3 след изпълнение на дузпи. В редовното време двубоят завърши 1:1.