Децата на Берое и ЦСКА не се победиха в първия мач от осминафиналите на Републиканското първенство, съобщава сайтът на старозагорци, като срещата завърши 1:1. Реваншът е на 1 юни в София.

Двубоят започна вихрено за младите беройци и те откриха още в 8-ата минута. Попадението беше дело на Илия Стоилов. След гола "армейците" се събудиха и удариха греда чрез Илиев. До края на полувремето старозагорци владееха инициативата, но не успяха да стигнат до ново попадение.

Логично, след многото изпуснати положения, играчите на Берое бяха наказани. Това се случи в 62-ата минута, когато Ненов овладя топката в центъра на терена, напредна и подаде на непокрития Долапчиев, който от няколко метра изравни и оформи крайното 1:1./БЛИЦ