Отборът на ЦСКА взе солидна преднина преди реванша за републиканско първенство при Деца А, родени 1997 година, след като победи с 3:0 Тракиец (Главница). В края на първото полувреме армейците водеха с 1:0, след точен изстрел на Кристиян Пешов. През втората част по едно попадение реализираха Михаил Шилдаров и Едуард Атанасов. Реваншът е в София на 22 май от 14:00 часа.

Младите надежди от старшата възраст състезаващи се в Елитната юношеска група до 19 години разгромиха с 0:5 като гост Черноморец. Мачът в Бургас премина изцяло под диктовката на нашите момчета, които показаха много добра игра и заслужено се поздравиха с изразителната победа.

При подготвителната група ( деца родени 1999 година) малките червени лъвчета вкараха 14 гола на домакините от Костинброд и не допуснаха попадение в собствената си врата.