Един от собствениците на ЦСКА Димитър Борисов заяви, че не е очаквал подобен старт на тима през новия сезон. “Червените” разгромиха Локо (Пд) на “Лаута” с 5:0.
“Доволен съм, как да не съм доволен. Локомотив е сериозен отбор. Явно останалите тимове не са влезли още в ритъм, а ние изиграхме вече няколко мача”, каза Борисов.
“Бях смел в изказването си след жребия за Лига Европа, защото от дълго време следя ЦСКА и винаги ни се е падал най-тежкия жребий. Ние никога не сме имали лек жребий”, допълни един от босовете на “Титан”.
“Ами да видим балансите, няма такова нещо. Спас Делев ще бъде картотекиран за евротурнирите. Всички говорят, че нямаме пари, че ще фалираме. Щом бием с 5:0 значи момчетата имат пари, ако нямат - няма как да бият с 5:0”, коментира Борисов слуховете, че в клуба продължава да няма финансова стабилност.
“В момента правим частичен ремонт на “Армията”. Утре ще дойде делегат от УЕФА и ще видим дали ще бъде одобрен стадионът. Ако не бъде, най-вероятно ще разменим домакинствата с Динамо (Москва)”, завърши босът на ЦСКА./БЛИЦ
Димитър Борисов: Ще картотекираме Спас Делев
Ще видим дали ще одобрят “Армията, ако не, ще разменим домакинствата с Динамо (Москва)
Пловдив, България
410
0