Старши треньорът на Локомотив (София) Димитър Васев логично беше доволен след победата над Нефтохимик с 3:0 в мач от 35-ия кръг на "А" група.

"Важното бе да вземем трите точки. Мачът започна добре за нас и поведохме с 3:0 до почивката. След това решихме да се съхраним, за което повлия и резултатът, и смените. За мен този мач протече нормално с оглед на развитието му. През второто полувреме държахме топката, но нямахме атаки. Продължаваме да се борим за спасение въпреки че имаме известна преднина, заяви Васев. - Водят се разговори с футболисти за следващия сезон, но засега няма нищо конкретно. През второто полувреме пуснах едно младо момче - Димитър Велковски. Моето желание е именно такива млади момчета да бъдат налагани, но първо самите те трябва да си помогнат, като покажат израстване, а аз съм първият, който ще им подам ръка."