Водачът в Североизточната "В" група Добруджа постигна обрат срещу Кубрат, побеждавайки с 2:1. По този начин тимът на Радослав Вардаров остана на върха с 49 точки, на 1 пред Дунав (Русе), който надделя с 3:0 при гостуването на Черноморец (Бяла).

На мача в Добрич гостите от Кубрат успяха да поведе в резултата с попадение отбелязано в 50-ата минута от тъмнокожия футболист Мамаду Уатара, играл преди време в Бдин (Видин) и Вихрен (Сандански).

Само 5 минути след това Добруджа изравни чрез Младен Стоев-Маджо, който се разписа директно от пряк свободен удар. Настоятелността на "жълто-зелените" даде резултат и в 62-ата минута домакините стигнаха до пълния обрат с попадение на Ивайло Димитров-Косъма.

След загубата Кубрат е на 5-ото място в Североизточната "В" група с актив от 25 точки.