Спартак (Плевен) и Созопол си вкараха по един гол в среща от от 22-ия кръг на "Б" група - 1:1.

Първото положение беше пред вратата на гостите. В 12-ата минута Димо Атанасов стреля от фаул, созополският страж Мартин Теменлиев не успя да хване топката, но Богомил Дяков не се възползва, насочвайки я на метър пред голлинията над вратата. В 42-ата минута Емануил Манев овладя пред наказателното поле и технично прехвърли плевенския вратар Димитър Пантев за 0:1.

След почиката Спартак натисна, но действията на играчите на Роберт Петров бяха хаотични. Все пак в 69-ата минута юношата на ЦСКА Григор Долапчиев изравни с глава след пас на Димо Атанасов.

От тук до края Спартак бързаше за втори гол, но организираният му съперник използваше всяка възможност за контраатака в разредената защита. Така на три пъти те пропиляха отлични възможности на метър, два пред голлинията на плевенчани.