Черно море победи с 3:2 Локомотив (Пд) и при дублиращите отбори. Със същия резултат преди няколко дни първият състав на варненци надделя над “смърфовете”. Мачът на “Лаута” днес изгледаха треньорът на „смърфовете” Наджи Шенсой и административният директор Атанас Узунов.

Гостите от Варна започнаха по-добре и поведоха още в 14-ата минута чрез Румен Николов. В 36-ата Даниел Ратников удвои с диагонален удар.

След почивката Локо (Пд) стигна до равенството 2:2, но не успя да го задържи. В 56-ата минута Георги Петров засече от въздуха остро центриране отдясно и намали на 1:2. Пет минути по-късно “черно-белите” стигнаха до равенството. Цеков намери Иван Стоянов пред наказателното поле, който направи 2:2. В 81-ата минута гостите успяха да вземат трите точки, след като Ратников вкара втория си гол в мача и оформи крайното 3:2 за Черно море./БЛИЦ