Дублиращият отбор на Черноморец постигна поредния си успех, като се наложи с убедителното 7:0 над Локомотив (Мездра) в последната среща от 22-ия кръг на шампионата.

През всичките 90 минути "акулите" надиграваха съперниците си и като резултат на добрата си игра, постигнаха закономерна и зрелищна победа.

Резултатът откри в 4-ата минута Артьом Викторович - 1:0. В 8-ата за 2:0 се разписа Винсент Аюва, в 25-ата Венелин Филипов направи резултата класически - 3:0. Останалите голове за победителите отбелязаха Георги Костадинов в 62-ата, отново Артьом Викторович в 72-ата. 6:0 направи Галин Димов в 87-ата, а крайното 7:0 оформи Енчо Лемперов в 88-ата.

Със спечелените нови три точки, дублиращият отбор на Черноморец се нареди на четвъртото място във временното класиране с 43 точки, изоставайки само с една от третия Славия. Локомотив (Мездра) пък вече е пети с 42 точки.