Дублиращият отбор на Литекс победи Черноморец с минималното 1:0. Мачът на стадион Черноморец се разви равностойно, като и двата отбора създадоха по няколко добри голови положения. Гостите имаха шанса да реализират едно от тях чрез Панов в края на първото полувреме.

След почивката „акулите” притиснаха съперника, но защитата на ловчанлии и вратарят им се справиха с всички опасности. Най-активно за черноморци игра Кристиян Мускалу. Освен с румънеца, дубълът на Черноморец бе подсилен с още четирима футболисти от представителния мъжки тим - Венцислав Бонев, Емил Копаранов, Цветомир Цонков и Бранимир Костадинов.

Победата в Бургас бетонира Литекс на първото място в дублиращата група с 62 точки, Левски има 9 по-малко. Черноморец е девети с 36 точки./БЛИЦ