Дублиращият отбор на Лудогорец се наложи над този на ЦСКА с 3:2 в среща от 14-ия кръг на Втора лига. Двата тима изнесоха истинско зрелище на "Лудогорец Арена", от което краен победител излязоха "орлите".

Разградчани излязоха напред в резултата в 24-ата минута, когато Славчо Шоколаров пусна пас от голлинията към точката за изпълнение на дузпа, откъдето непокритият Светослав Ковачев реализира.

Началото на втората част беше повече от интересно. "Червените" наложиха натиск и в 51-ата минута стигнаха до изравнителен гол, дело на Георги Търтов.  Четири минути по-късно един от най-големите таланти на ЦСКА Стойчо Атанасов стреля от дистанция и направи резултата 1:2. Радостта на гостите трая само 2 минути.  В 57-ата минута Славчо Шоколаров отново възстанови равенството след самостоятелен рейд и точен изстрел по земя.

В самия край на мача Лудогорец стигна до победно попадение Славчо Шоколаров центрира перфектно към Денислав Александров, който с лекота матира "червените" и донесе важни три точки за тима на Галин Иванов.

Лудогорец се намира в средата на таблицата във временното класиране с актив от 18 точки. ЦСКА пък е 5-и с 24 пункта.

ЛУДОГОРЕЦ 2 - ЦСКА-София 2 - 3:2
1:0 Светослав Ковачев (24), 1:1 Георги Търтов (51), 1:2 Стойчо Атанасов (55), 2:2 Славчо Шоколаров (57), 3:2 Денислав Александров (90)