"Левски" загуби гостуването си на Локомотив (Пловдив) с 1:2, в среща от първия кръг на първенството на дублиращите отбори. Двубоят се игра на стадион „Локомотив” в парк "Лаута", само два дни след равенството 1:1 между първите отбори на "Герена".

Резултатът в срещата от Младежката лига до 21 години беше открит в 22-ата минута, когато Мариян Ангелов от домакините пробва остро центриране от фаул, при което топката премина през куп от играчи в наказателното поле на "Левски" и влезе в мрежата на Николай Кръстев за 1:0.

Малко преди края на първото полувреме гостите изравниха. Това стана след хубава контраатака по десния фланг и центриране към Антон Огнянов, който от дъгата пред пеналта засече топката с крак в мрежата за 1:1.

Домакините вкараха победното попадение в последната минута на двубоя, когато Айкут Янъков овладя топката отдясно на наказателното поле и я центрира към Кристиян Пощов, който засече кълбото от 2-3 метра в мрежата фиксирайки крайното 2:1.

ЛОКО (Пд) – "ЛЕВСКИ" 2:1
1:0 Мариян Ангелов (22), 1:1 Антон Огнянов (42), 2:1 Кристиян Пощов (90)

ЛОКО (Пд): Александър Витанов, Венко Цинцаров, Даниел Граматиков, Христо Стамов, Стоян Жулев, Иван Пудев, Мариян Ангелов, Георги Вълчев, Стоян Григоров, Айкут Янъков и Асен Самуилов.

"ЛЕВСКИ": Николай Кръстев, Кристиян Петков, Любомир Илиев, Галин Ташев, Деян Иванов, Божидар Краев, Стефан Аличков, Никола Георгиев, Владислав Мисяк, Илия Димитров, Антон Огнянов (След почивката като резерви влязоха Валентин Добревски, Антонио Илиев, Даниел Илиев).