Дублиращият отбор на ЦСКА 1948 записа домакински успех над Струмска слава с 3:1 в двубой от 12-ия кръг. Така "червените" се изкачиха на второ място в класирането само на точка зад лидера Етър, от който загубиха в предишни кръг.

ЦСКА 1948 II организира добра контраатака в седмата минута, която бе завършена с точно изпълнение на Денислав Александров (1:0). "Червените" продължиха с натиска и това даде отражение в 19-ата минута, когато Йосков получи топката на празна врата от Стоян Стоичков и не сбърка (2:0).

В средата на частта Струмска слава имаше възможност да застраши противниковата врата след директен удар от фаул на Александър Александров.

Гостите започнаха по-активно след почивката и в 57-мата минута Александров реализира красиво попадение от дъгата на наказателното поле - 2:1.

В добавеното време на срещата Денислав Александров отбеляза втория си гол, с което оформи крайния резултат (3:1).

Това бе четвърта загуба за Струмска слава през настоящия сезон, с което остава на 11-а позиция.

РЕЗУЛТАТИТЕ И ГОЛМАЙСТОРИТЕ ВЪВ ВТОРА ЛИГА, 12 КРЪГ:

Петък, 7 октомври
Витоша (Бистрица) - Марица (Пловдив) 3:1
0:1 Веселин Марчев (20), 1:1 Емил Гъргоров (45+1), 2:1 Станислав Петров (49), 3:1 Деян Христов (86)

Събота, 8 октомври

Етър (Велико Търново) - Добруджа (Добрич) 2:1
1:0 Николай Янков (4), 1:1 Ивайло Лазаров (17), 2:1 Олег Димитров (22)

Монтана - Созопол 4:1
1:0 Йордан Йорданов (28), 2:0 Идрисс Фудил (67), 3:0 Идрисс Фудил (74), 4:0 Борислав Дамянов (79), 4:1 Петър Вуцов (90)

Спортист 2009 (Своге) - Дунав (Русе) 5:2
1:0 Светослав Диков (12), 2:0 Светослав Диков (20), 3:0 Ариф Ферадов (44), 3:1 Кристиан Тасков (53), 4:1 Ариф Ферадов (59), 5:1 Ариф Ферадов (64), 5:2 Мирослав Будинов (69)

Беласица (Петрич) - Литекс (Ловеч) 1:0
1:0 Куфре Ета (26)

Неделя, 9 октомври

Миньор (Перник) - Спартак (Плевен) 0:0

Ботев II (Пловдив) - Янтра 2019 (Габрово) 2:0
1:0 Уме Емануел (46), 2:0 Уме Емануел (90+1)

Понеделник, 10 октомври
ЦСКА 1948 II (София) - Струмска слава (Радомир) 3:1
1:0 Денислав Александров (7'), 2:0 Валентин Йосков (19’), 2:1 Александър Александров (57'), 3:1 Денислав Александров (90+2')