ЦСКА 1948  II разгроми Етър с 5:2 като гост във Велико Търново в среща от 9-ия кръг на Втора лига.

Успехът бе трети пореден за "червените", които се изкачиха до 13-ото място във временното класиране с 10 точки

Тимът на Етър заема 11-а позиция с 11 точки и вече четири срещи няма победа във Втора лига.

Гостите от София поведоха в резултата с гол на Кристофър Ачеампонг в 22-ата минута, а скоро след това Ивайло Марков покачи на 0:2 с изстрел от границата на наказателното поле. В последната минута на първото полувреме Кольо Станев върна един гол от воле.

В 52-ата минута обаче Борис Димитров покачи с диагонален удар - 3:1 за ЦСКА 1948 II. Към края "червените" вкараха нови два гола чрез резервата Кристиян Величков. Секунди преди последния съдийски сигнал Ибрахим Кейта фиксира крайното 2:5.