ЦСКА победи Локомотив (Сф) с 2:0 в среща от 13-ия кръг на Дублиращата група. Старши треньорът на "армейците" Любослав Пенев наблюдава на живо представянето на "Б" отбора. Спецът явно още не знаеше за решението на съда в Бургас.

"Червените" диктуваха играта през целото време, но пропуснаха множество изгодни положения за гол. Все пак ЦСКА стигна до победата след попадения на Томи Костадинов в 15-ата и Емил Петров в 90-ата минута.

Големият отсъстващ в дублиращия отбор на ЦСКА бе капитанът Янко Сандански, който от известно време попада в селекцията на Любо Пенев, като дори взе участие в последния мач срещу Локо (Сф) (2:2). Другият футболист от дубъла, който бе извикан за мъжете Росен Колев, игра пълни 90 минути в днешния мач.

Дубълът на ЦСКА вече има 22 точки в актива си и изостава със 7 от лидера Левски, който утре от 11:00 часа гостува на Черно море. Локо (Сф) пък остана в долната част на таблицата с 11 точки. /БЛИЦ