ЦСКА II победи с класическото 3:0 като гост тима на Балкан (Ботевград) в мач от десетия кръг на Югозападната Трета лига.

През първата част "червените" имаха игрово предимство, но на няколко пъти пропуснаха изгодни възможност за гол и полувремето приключи при нулево равенство.

След почивката армейците бяха пълни господари на терена и успяха да отбележат три безответни попадения. Резултатът бе открит от Марк-Емилио Папазов, който се възползва от хубаво подаване на Илиан Антонов отдясно. Малко след това Георги Чорбаджийски удвои, а точка на спора сложи Георги Димитров, който влезе в игра след почивката и записа името си сред голмайсторите, оформяйки крайното 3:0.

Възпитаниците на старши треньора Стамен Белчев се изкачиха до второто място във временното класиране с актив от 19 точки след 10 изиграни срещи. Лидер е съставът на Миньор (Перник) с 25 точки.