Вторият тим на ЦСКА победи с 3:1 Спартак (Плевен) във втората контрола между двата тима това лято, играна в Ловеч

Гостите поведоха в резултата в 13-ата минута, когато Иво Иванов реализира отсъдената за игра с ръка дузпа.

Възпитаниците на Стамен Белчев изпуснаха 1:2 положения, а в 39-ата минута с индивидуален рейд Милчо Ангелов изравни с майсторски гол за 1:1. Малко след това Головодов изтърва да покачи от изгодна позиция.

След почивката с две скоростни акции в рамките на пет минути „червените“ стигнаха до пълен обрат. ЦСКА поведе в 53-ата минута, когато отличен пробив по десния фланг на Васил Попов завърши с прецизен пас в пенала към Добромир Бонев и той направи 2:1.

Малко след това Милчо Ангелов надбяга отбраната и изведе Георги Търтов, който хладнокръвно реализира за 3:1.

ЦСКА 2 – Спартак Пл 3:1
0:1 Иво Иванов (13)
1:1 Милчо Ангелов (40)
2:1 Добромир Бонев (53)
3:1 Георги Търтов (57)

Съставът на ЦСКА: Сл.Петров, В. Попов, М.Симеонов, Кр. Славов, Г. Минков, Р. Даскалов, Янъков, П. Петров, Рамадан, М. Ангелов, Головодов/Петров, Лясков, Янков, Търтов, Бонев, Иванов, Кулов, Митрев, Георгиев/