Дублиращият отбор на ЦСКА победи Вихрен с 5:2 на Панчарево пред около 200 зрители. Домакините излязоха напред в резултата след автогол на Харизанов в 27-ата минута. Гостите обаче изравниха чрез Вивалис и при резултат 1:1 завърши първото полувреме.

През втората част Благо Пасков направи 2:1 за ЦСКА след хубаво подаване на Марто Тошев, а в 53-ата минута Тошев покачи на 3:1. Само пет минути по-късно Вихрен намали на 2:3, след като Бруно Паес вкара от дузпа. Най-добрият на терена Самир Аесс отбеляза четвъртото попадение за “червените”, а крайното 5:2 оформи Димитър Димитров.

Треньорът на гостите бе принуден да направи смяна още през първото полувреме, след като контузия получи Мариян Станчев./БЛИЦ

ЦСКА: Велинов, Тошев, Дечев, Колев, Валериев, Ковачев, Костадинов, Кямил, Пасков, Аесс, К. Велинов

Вихрен: Фотев, Паес, Станчев, Петров, Харизанов, Вавалис, Ласков, Ребреев, Генчев, Терзийски, Вахлиев

13.Ботев (Пд)  22    7   1  14   48:46   22
14.Миньор (Пк) 22    6   1  15   36:66   19
15.Спартак (Вн)23    5   2  16   20:70   17
16.Беласица    22    1   4  17   13:57    7