Дубълът на ЦСКА направи 2:2 с Локомотив (Пловдив) в мач от първия кръг на дублиращата група. Срещата се игра на базата на “червените” на Панчарево.

“Черно-белите” откриха резултата в 14-ата минута с попадение на Георги Петков. Само две минути по-късно “армейците” изравниха с гол на Томи Костадинов.

ЦСКА стигна до обрат в 32-ата минута, когато се разписа Кристиан Борисов. Гостите стигнаха до точката с втори гол на Георги Петков в 70-ата минута.

СЪСТАВИТЕ НА ДВАТА ОТБОРА:
ЦСКА: Михайлов, Никифоров, Василев, Й. Петров, Гоцов, Сандански, Янков, Коларов, Борисов, Алексиев, Костадинов (Амзин, Станев, Е. Петров)
Локомотив (Пловдив): Митев, Петков, Шекир, Кацаров, Бъчваров, Сантов, Рамадан, Стойчев, Петков, Герджиков, Попов (Гидженов, Христов, Леков)