Вторият отбор на ЦСКА направи 3:3 като гост на Надежда (Доброславци) в мач от петия кръг на Югозападната Трета лига, съобщава официалният сайт на „армейците“.

През първото полувреме домакините откриха първи резултата, но в 36-ата минута Марк-Емилио Папазов възстанови равенството с красиво попадение. Малко преди почивката обаче футболистите на Надежда (Доброславци) стигнаха до втори гол и двата състава се оттеглиха към съблекалните при резултат 2:1.

В 65-ата минута Павел Жабов бе фаулиран в наказателното поле, а Марк-Емилио Папазов изравни от отсъдената дузпа. След само още 5 игрови минути Илиан Антонов даде преднина на младите „армейци“, които поведоха с 3:2 след многоходова комбинация и разбъркване пред противниковата врата. Пет минути преди последния съдийски сигнал домакините се възползваха от една от малкото си опасни атаки и успяха да възстановят равенството.

В следващия кръг ЦСКА II приема ОФК Костинброд. Двубоят е насрочен за 9 септември (петък) и ще се играе на клубната база в Панчарево, с начален час 17:00 часа.

Стартов състав на ЦСКА II: 1. Алекс Божев (в), 3. Лъчезар Иванов, 15. Кристиан Георгиев , 6. Мартин Сотиров, 7. Марк-Емилио Папазов, 8. Браян Стефков, 9. Александър Георгиев, 17. Алесандро Николов, 18. Юлиан Илиев (к), 22. Виктор Атанасов, 24. Илиан Антонов.
Резерви: 12. Кристиян Димитров (в), 2. Илиян Димитров, 5. Росен Маринов, 11. Павел Жабов, 16. Димитър Христов, 20. Георги Димитров, 21. Роберто Щилиянов,
Старши треньор: Стамен Белчев.