Дунав 2010 завърши 1:1 в Разград с отбора на Лудогорец, който ще се състезава в новосформираната юношеска група до 21 години.

Това бе първа контрола на русенци в подготовката им за сезон 2014-2015 в Североизточната "В" група.

Разградчани поведоха в резултата в 15-ата минута, а в 50-ата минута русенци изравниха от дузпа. Точен от бялата точка за тима на Веселин Великов беше Ивайло Раденцов.

"Като за първа контрола резултатът е нормален. Разбира се, че има още какво да се желае. Вкараха ни гол от единственото си положение в мача, а ние изпуснахме. Има още върху какво да работим", заяви след срещата треньорът на гостите.

Съставът на Дунав: Цветомир Цанков, Николай Парнаров, Михаил Милчев, Мартин Димов, Атанас Атанасов, Диян Димов, Ивайло Раденцов, Николай Колев, Андреас Васев, Георги Чакъров и Мирослав Будинов.

Следващата приятелска среща на "Дунав" е на 19 юли, събота, в Добрич срещу местния "Добруджа".