Лидерът в "Б" група Дунав направи нулево равенство като гост на Созопол в мач от 19 кръг.

Най-чистата ситуация за отбелязване на гол през първата част бе пред Георги Чакъров от Дунав, който в 15-ата минута се измъкна сам срещу вратаря Мартин Теменлиев. Стражът обаче успя да парира неговия удар. Васил Калоянов бе основната заплаха за Мартин Луков и русенската отбрана, но те се справиха с предизвикателството. Така първата част приключи при 0:0.

През второто полувреме гостите започнаха по-активно. Шансът и противниковата отбрана обаче им пречиха да стигнат до попадение. Домакините разчитаха предимно на контраатаки, които рядко стигаха до Луков. Русенският тим успя да прати топката в мрежата на противника, след като един от нападателите засече центриране в созополското поле, но попадението бе отменено заради засада.

До края Дунав продължи да владее повече топката и да диктува темпото, но резултатът остана непроменен и срещата завърши 0:0. В следващия кръг русенци посрещат втория в класирането Поморие, който се наложи с 1:0 над Добруджа и се доближи на две точки от лидера.

Kласиране, програма, резултати и всичко за "Б" група - ТУК !!!