Дублиращият отбор на ЦСКА продължи победната си серия, надделявайки с 2:1 срещу Славия II. Мачът от 24-ия кръг на Югозападната трета лига се игра на клубната база на "червените" в Панчарево.

Автори на головете за домакините бяха Георги Чорбаджийски в 22-ата минута и Юлиан Илиев в 89-ата минута от дузпа.

Мачът не започна по най-добрия начин за ЦСКА, след като Славия II поведе с гол още в първата минута. Допуснатото ранно попадение мобилизира "червените" да търси обрат и възпитаниците на Стамен Белчев упражниха натиск чрез по-висока динамика в действията си и владение на топката, отбелязаха от ЦСКА в официалния си сайт.
"Армейците" използваха добре широчината на игрището, а гостите разчитаха предимно на контраатаки. Със силни изяви в средата на терена се отличиха Петко Панайотов и Теодор Апостолов от ЦСКА II.

В 22-ата минута Георги Чорбаджийски отбеляза изравнителното попадение. След отличен пробив по дясното крило на Илиан Антонов, последва центриране към навлизащия на скорост Чорбаджийски, който се извиси над отбраната на Славия II и с глава вкара поредния си гол в шампионата - 1:1.

"Червените" доминираха след почивката, но нов гол не падаше. В заключителните минути обаче, след центриране от корнер отдясно, Георги Чорбаджийски засече с глава, вратарят на гостите Илиян Илиев спаси, а при опита му за добавка, бе фаулиран от противников защитник, и съдията Георги Иванов отсъди дузпа в полза на дубъла на ЦСКА. Капитанът Юлиан Илиев се разписа в 89-ата минута и "армейците" спечелиха с 2:1.

Вторият отбор на ЦСКА е на втора позиция в Югозападната трета лига с 58 точки - с 4 по-малко от лидера Миньор (Перник), който завърши 0:0 с Кюстендил.

Следващият двубой на възпитаниците на Стамен Белчев е домакинство на Вихрен (Сандански) - на 16 март (събота), от 15:00 часа, на клубната база в Панчарево.

ЦСКА II: 12. Ивайло Неделчев (в), 2. Наско Цеков, 3. Лъчезар Иванов, 4. Браян Стефков, 5. Теодор Апостолов, 6. Петко Панайотов, 7. Васил Каймаканов, 8. Юлиан Илиев (к), 9. Алесандро Николов, 10. Георги Чорбаджийски и 11. Илиан Антонов
Резерви: 1. Георги Гергинов (в), 13. Илиян Димитров, 14. Илиян Йорданов, 15. Димитър Христов, 16. Димитър Петров, 17. Алескандър Кожухаров, 18. Мартин Сотиров, 19. Георги Димитров, 20. Кирил Георгиев