ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Вижте как прогнозираха мача Христина Христова и Красимир Минев в играта Ефбет Лига на Букмейкър БЛИЦ

ЦСКА и Черно море завършиха при 1:1 в среща от седмия кръг на efbet Лига, с което "червените" не успяха да запишат успех у дома в трети пореден двубой,

Срещата на "Българска армия" започна с натиск на ЦСКА и два опасни удара в първите десет минути. След четвърт час игра "червените" поведоха с 1:0 след индивидуална акция на Дюкенс Назон, завършила с прехвърлящ удар за 1:0.

След половин час игра дойде първото по-опасно положение пред вратата на ЦСКА. Живко Атанасов отправи удар с глава, но Бусато го отрази. Минути по-късно стражът на "армейците" трябваше да отбива и силен удар на Матеус Машадо.

До края на първото полувреме варненци пропиляха още две положения за гол, но Мазир Сула стреля неточно.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Втората част започна с опасна атака на Черно море, но ударът на Алекс Фернандес отново премина покрай целта.

След час игра "моряците" направиха пореден пропуск. Резервата Едгар Пачеко шутира покрай вратата, след като се справи с няколко бранители на ЦСКА. Минути по-късно и Матеус Машадо стреля опасно, но Бусато спаси.

"Армейците" можеха да си осигурят комфортен аванс в 65-ата минута, но удар на Шагоян бе спасен от вратаря на Черно море.

Четвърт час преди края ЦСКА пропусна няколко възможности за гол. Удари на Шагоян, Юга и Християн Петров не попаднаха в целта.

Минута по-късно Черно море стигна до равенството след попадение на Влатко Дробаров. Той се възползва от свалена топка в наказателното поле на ЦСКА и отблизо с глава се разписа за 1:1.

До края имаше ситуации и пред двете врати, но така и не се стигна до голов удар.

Равенството спря победната серия от пет поредни успеха на "моряците" в първенството и остави тима на Илиан Илиев на второ място в таблицата. ЦСКА е на девета позиция с 9 точки, 10 по-малко от лидера Локомотив (Пловдив).

ЦСКА - ЧЕРНО МОРЕ 1:1
1:0 Дюкенс Назон (15'), 1:1 Влатко Дробаров (77')

По-важното от мача по минути:

0' Тибо Вион от ЦСКА получи фланелка с №100, колкото изиграни мача има за "червените".
1' Начало на срещата.
2' Първи удар в мача! Тибо Вион опита да затрудни вратаря на Черно море, но не намери очертанията на вратата му.
10' Още една добра възможност за "червените"! Фаетон проби отляво, но Живко Атанасов го спя с шпагат и изчисти в корнер.
15'  ГООООЛ за ЦСКА!  Дюкенс Назон пое топката на центъра на терена, нахлу в половината на гостите и прехвърли излезлия напред Дюлгеров за 1:0.
20' Алекс Фернандес добре напредна по левия фланг и опита удар от далечно разстояние, който премина встрани от левия страничен стълб на Густаво Бусато.
31'  Опасен удар на Черно море! Живко Атанасов засече топката с глава, но Бусато бе добре пласиран и спаси.
39'  Нова опасност за "моряците"! Матеус Машадо получи топката в наказателното поле и стреля по диагонал, но Бусато пак успя да се справи.
44' Мазир Сула също стреля от дистанция, но неточно.
45+1 Мазир Сула нахлу опасно в противниковото наказателно поле и стреля, но топката премина много близо до десния страничен стълб на ЦСКА.
45+3' Край на първото полувреме.

46' Начало на втората част.
50'  Опасен изстрел на Алекс Фернандес, но покрай вратата на ЦСКА.
60  Нов голям пропуск на Черно море! Резервата Едгар Пачеко преодоля няколко бранители на "червените" и шутира в далечния ъгъл, но топката не намери целта.
63'  Грешка на ЦСКА при изнасянето на топката! Машадо я получи пред границата на наказателното поле и стреля, но Бусато изби.
65'  Какъв пропуск на ЦСКА! Шагоян бе изведен на стрелкова позиция, финтира бранител и шутира, но вратарят на Черно море протегна ръце и блокира удара му.
69' Опасно центриране към Матиас Фаетон, той опита да свали топката към свой съотборник, но бранител на Черно море изби.
74' Добра атака на ЦСКА! Жаир Шагоян получи топката и стреля, топката се отби от бранител и бе изчистена.
75'  ГРЕДА! Амос Юга стреля от близка дистанция, но Дюлгеров отрази, при добавката на Християн Петров топката попадна право в ръцете на стража.
77'  ГООООЛ за Черно море! Влатко Дробаров бе най-добре пласиран след центриране в наказателното поле на ЦСКА и с глава вкара топката във вратата за 1:1.
90+4' Край на мача.

ЦСКА СофияЦСКА: 1. Густаво Бусато – 13. Браян Кордоба, 21. Амос Юга , 6. Християн Петров – 10. Жираир Шагоян (80 29. Майкъл Естрада) , 15. Тибо Вион, 7. Джонатан Линдсет, 3. Сейни Санянг  – 14. Тобиас Хайнц – 11. Матиас Фаетон (84   28. Браян Морено), 9. Дюкенс Назон
Резерви: 25. Димитър Евтимов – 4. Мено Кох, 8. Станислав Шопов, 19. Иван Турицов, 20. Асен Дончев, 22. Енес Махмутович, 24. Марк-Емилио Папазов
Треньор: Нестор Ел Маестро

Черно мореЧЕРНО МОРЕ: 25. Иван Дюлгеров – 6. Виктор Попов, 28. Влатко Дробаров , 3. Живко Атанасов, 2. Цветомир Панов – 71. Васил Панайотов (71  35. Арлинд Дакай), 8. Мазир Сула, 5. Пабло Алварес   (71  86. Исмаил Иса)– 11. Алекс Фернандес , 7. Матеус Машадо (88   9. Атанас Илиев), 19. Александър Василев (58   23. Едгар Пачеко)
Резерви: 84. Християн Славков – 4. Росен Стефанов, 32. Мартин Дичев, 33. Мишел Алвес, 39. Николай Златев
Треньор: Илиан Илиев

Съдия: Волен Чинков
Стадион: "Българска армия", София
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР