Двама аржентински футболисти пристигнаха на проби в Славия. Мунаро Хорта Мануел играе на позицията дясно крило, а неговият сънародник Сантяго Алехандро Фреан е ляв халф.

Гаучосите са на 21 години. Феран идва от втора аржентинска дивизия, а Мануел за последно се е подвизавал в гръцки тим.

Двамата пристигнаха вчера в София и днес играха за дублиращия отбор при победата с 3:0 над Локомотив (Мездра). Треньорът на "Б" отбора на Славия Асен Букарев пусна аржентинците в титулярната единайсеторка, като още в 3-ата минута Сантиаго Фреан откри резултата.

Голмайсторът бе заменен пет минути след почивката, а неговият сънародник Мунаро Хорта Мануел остана на терена до 70-ата минута. Другите две попадения за "белите" бяха дело на Христо Николов и Гендлер.

Двамата аржентинци ще изкарат едноседмични проби в тима на Велислав Вуцов. /БЛИЦ