Старши треньорът на Вихрен Филип Филипов се притеснява от контузиите на Ешкердиня и Фехер преди мача за Купата с Левски. Младият специалист проведе двустранна игра с дублиращия тим, която проекто титулярите спечелиха с 2:0 с голове на Маладенис и Уго Сантош. За дублиращия тим на вратата бе Флориан Лучини.

Тимът заминава утре за Кюстендил, където в сряда от 14.00 часа, излиза срещу "Левски" в дългоочаквания четвъртфинал за Купата на България. Главен съдия на мача ще бъде младият международен рефер Николай Йорданов. Двубоят ще бъде предаван пряко по БНТ./БЛИЦ