Тежък удар понесе Славия в последната си контрола от лагера в Анталия. Двама основни играчи се контузиха при поражението с 0:1 от Петролул (Плоещ). Така “белите” си тръгват от Турция с отрицателен баланс – 1 победа, 2 равенства и 4 загуби.

Още в 18-ата минута на мача капитанът Богомил Дяков получи травма и бе заменен принудително от Дениран. Само пет по-късно и Радослав Димитров бе принуден да напусне терена заради проблеми с дясното коляно.

Липсата им се отрази на Славия, като до почивката тимът не създаде голово положение. Мартин Сечков направи няколко решителни намеси в защита.

В 54-ата минута вторият в третото ниво на румънския футбол откри резултата. Катарама получи удобна топка, преодоля Дениран и със силен удар разстреля Кунчев за 1:0.

Гол за “белите” на Божов бе отменен в 71-ата минута заради засада. Малко след това Спас Георгиев направи пропуск, като от 3-4 метра не намери уцели вратата./БЛИЦ

Славия: Кунчев, Дяков, (18 - Дениран), Генев, Том, Пеев, Божов. Г. Христов, Юруков (60 - Георгиев), Филипов, Р. Димитров (23 - Жуниньо), Сечков