Нефтохимик и Спартак (Плевен) изиграха интригуващ приятелски мач, който приключи с много голове и победа за плевенчани с 4:2. Бургазлии започнаха по-активно и през първите минути имаха териториално и игрово превъзходство. Въпреки това Спартак поведе изненадващо в 23-ата минута. В 35-ата тимът на Радостин Кишишев изравни с гол на Симеон Мечев.

Втората част отново започна с превес за "шейховете", като Любомир Любенов и Мечев изпуснаха добри възможности. В 52-ата минута плевенчани поведоха за втори път след добре организирана атака. Три минути по-късно съдията даде дузпа, а Мечев отбеляза втори гол. До края Спартак добави още две попадения, едното от дузпа и спечели с 4:2.

Съставът на Нефтохимик: Димитър Николов, Раиф Мурадов, Станислав Жеков, Станимир Андонов, Симеон Мечев, Андон Гущеров, Иван Цачев, Симеон Баев и Ивелин Василев