БЛИЦ СПОРТ представя програмата за сезон 2020/2021 в efbet Лига. Първенството стартира на 7 август 2020 г.

КЛАСИРАНЕ В ПЪРВЕНСТВОТО - ТУК !!!

І кръг

07.08 /петък/
20:00 часа, ЦСКА 1948 - ЦСКА Диема Спорт
08.08 /събота/
17:45 часа, Монтана - Арда Кж Диема Спорт
20:00 часа, Ботев Вр - Лудогорец Диема Спорт
09.08 /неделя/
18:45 часа, Ботев Пд - Локомотив Пд Диема Спорт
21:00 часа,  Славия - Черно море Диема Спорт
10.08/понеделник/
20:00 часа, Левски - Берое Диема Спорт
11.08/вторник/
20:00 часа, Царско село - Етър ВТ Диема Спорт

ІІ кръг

14.08 /петък/
20:00 часа, Лудогорец - Славия Диема Спорт
15.08 /събота/
17:45 часа, Локомотив Пд - Ботев Вр Диема Спорт
20.00 часа, Арда Кж - Левски Диема Спорт
16.08 /неделя/
17.45 часа, Етър ВТ - Черно море Диема Спорт
20.00 часа, ЦСКА - Ботев Пд Диема Спорт
17.08/понеделник/
17.45 часа, Царско село - Монтана Диема Спорт
20.00 часа, Берое - ЦСКА 1948 Диема Спорт

ІII кръг

21.08 /петък/
20.00 часа, Славия - Локомотив Пд Диема Спорт
22.08 /събота/
18.45 часа, Ботев Вр - ЦСКА Диема Спорт
21.00 часа, Черно море - Лудогорец Диема Спорт
23.08 /неделя/
17.45 часа, Левски - Царско село Диема Спорт
20.00 часа, Ботев Пд - Берое Диема Спорт
24.08/понеделник/
18.45 часа, Монтана - Етър ВТ Диема Спорт
21.00 часа, ЦСКА 1948 - Арда Кж Диема Спорт

ІV кръг

28.08 /петък/
18.45 часа, Царско село - ЦСКА 1948 Диема Спорт
21.00 часа, Берое - Ботев Вр Диема Спорт
29.08 /събота/
17.00 часа, Арда Кж - Ботев Пд Диема Спорт
19.00 часа, Монтана - Левски Диема Спорт
21.15 часа, Етър ВТ - Лудогорец Диема Спорт
30.08 /неделя/
18.45 часа, Локомотив Пд - Черно море Диема Спорт
21.00 часа, ЦСКА - Славия Диема Спорт

V кръг

11.09 /петък/
18.45 часа, Ботев Вр - Арда Кж Диема Спорт
21.00 часа, Ботев Пд - Царско село Диема Спорт
12.09 /събота/
18.45 часа, Черно море - ЦСКА Диема Спорт
21.00 часа, Лудогорец - Локомотив Пд Диема Спорт
13.09 /неделя/
18.45 часа, ЦСКА 1948 - Монтана Диема Спорт
21.00 часа, Левски - Етър ВТ Диема Спорт
14.09 /понеделник/
19.30 часа, Славия - Берое Диема Спорт

VІ кръг

18.09 /петък/
18.45 часа, Царско село - Ботев Вр Диема Спорт
21.00 часа, Монтана - Ботев Пд Диема Спорт
19.09 /събота/
18.45 часа, Берое - Черно море Диема Спорт
21.00 часа, Левски - ЦСКА 1948 Диема Спорт
20.09 /неделя/
17.45 часа, Етър ВТ - Локомотив Пд Нова Спорт
20.30 часа. ЦСКА - Лудогорец Диема Спорт
21.09 /понеделник/
20.30 часа, Арда Кж - Славия Диема Спорт


VII кръг

25.09 /петък/
18.45 часа, Ботев Вр - Монтана Диема Спорт
21.00 часа, ЦСКА 1948- Етър ВТ Нова Спорт
26.09 /събота/
18.45 часа, Лудогорец - Берое Диема Спорт
21.00 часа, Ботев Пд - Левски Диема Спорт
27.09 /неделя/
18.45 часа, Черно море - Арда Кж Диема Спорт
21.00 часа, Локомотив Пд - ЦСКА Диема Спорт
28.09 /понеделник/
20.30 часа, Славия - Царско село Диема Спорт

VIIІ кръг

02.10 /петък/
17.45 часа, Царско село - Черно море  Диема Спорт
20.15 часа, ЦСКА 1948 - Ботев Пд  Диема Спорт
03.10 /събота/
17.45 часа, Монтана - Славия Диема Спорт
20.15 часа, Левски - Ботев Вр Диема Спорт
04.10 /неделя/
17.45 часа, Берое - Локомотив Пд Диема Спорт
20.15 часа, Арда Кж - Лудогорец Диема Спорт - отложен
20.15 часа, Етър - ЦСКА 
17 декември 2020 г. (четвъртък), 17:30 часа
Арда - Лудогорец Диема Спорт

9 КРЪГ

17 октомври 2020 г. (събота), 17:45 часа
Лудогорец - Царско село Диема Спорт

17 октомври 2020 г. (събота), 20:15 часа
ЦСКА - Берое Диема Спорт

18 октомври 2020 г. (неделя), 15:15 часа
Ботев (Враца) - ЦСКА 1948 Диема Спорт

18 октомври 2020 г. (неделя), 17:45 часа
Черно море - Монтана Диема Спорт

18 октомври 2020 г. (неделя), 20:15 часа
Славия - Левски Диема Спорт

19 oктомври 2020 г. (понеделник), 20:15 часа
Ботев (Пловдив) - Етър Диема Спорт

20 oктомври 2020 г. (вторник), 17:30 часа
Локомотив (Пловдив) - Арда (Кърджали) Диема Спорт    

10 КРЪГ

24 октомври 2020 г. (събота), 17:45 часа
Царско село - Локомотив (Пловдив) Диема Спорт

24 октомври 2020 г. (събота), 20:15 часа 
Левски - Черно море Диема Спорт

25 октомври 2020 г. (неделя), 12:30 часа 
ЦСКА 1948 - Славия Диема Спорт

25 октомври 2020 г. (неделя), 17:45 часа 
Арда - ЦСКА Диема Спорт

25 октомври 2020 г. (неделя), 20:15 часа 
Монтана - Лудогорец Диема Спорт

26 октомври 2020 г. (понеделник), 17:15 часа 
Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца) Диема Спорт

25 октомври 2020 г. (понеденик), 19:30 часа 
Етър - Берое Диема Спорт

11 КРЪГ

30 октомври 2020 г. (петък), 17:00 часа
Черно море - ЦСКА 1948 Диема Спорт

30 октомври 2020 г. (петък), 19:15 часа
Локомотив (Пловдив) - Монтана Диема Спорт

31 октомври 2020 г. (събота), 16:30 часа
Славия - Ботев (Пловдив) Диема Спорт - отложен

31 октомври 2020 г. (събота), 18:45 часа 
Берое - Арда Диема Спорт

1 ноември 2020 г. (неделя), 16:45 часа
ЦСКА - Царско село Диема Спорт

1 ноември 2020 г. (неделя), 19:15 часа
Лудогорец - Левски Диема Спорт

2 ноември 2020 г. (понеделник), 18:00 часа
Ботев (Враца) Етър Диема Спорт

2 декември 2020 г. (сряда), 15:00 часа
Славия - Ботев (Пловдив) Диема Спорт 

12 КРЪГ

6 ноември 2020 г. (петък), 17:30 часа
Царско село - Берое Диема Спорт - отложен     

7 ноември 2020 г. (събота), 12:30 часа
Ботев (Враца) - Славия Диема Спорт - отложен   

7 ноември 2020 г. (събота), 15:00 часа
Ботев (Пловдив) - Черно море Диема Спорт

7 ноември 2020 г. (събота), 17:30 часа
Левски - Локомотив (Пловдив) Диема Спорт - отложен   

8 ноември 2020 г. (неделя), 12:30 часа
Етър - Арда Нова Спорт

8 ноември 2020 г. (неделя), 15:00 часа
Монтана - ЦСКА Диема Спорт

8 ноември 2020 г. (неделя), 17:30 часа
ЦСКА 1948 - Лудогорец Диема Спорт

2 декември 2020 г. (сряда), 17:30 часа
Левски - Локомотив (Пловдив) Диема Спорт

10 декември 2020 г. (четвъртък), 17:30 часа
Ботев (Враца) - Славия Диема Спорт 

16 декември 2020 г. (сряда), 17:30 часа
Царско село - Берое Диема Спорт

13 КРЪГ

21 ноември 2020 г. (събота), 12:15 часа
Славия - Етър Диема Спорт

21 ноември 2020 г. (събота), 15:00 часа
София, Национален стадион "Васил Левски":
ЦСКА - Левски Диема Спорт - отложен 

21 ноември 2020 г. (събота), 17:45 часа
Лудогорец - Ботев (Пловдив) Диема Спорт - отложен 

22 ноември 2020 г. (неделя), 12:30 часа
Черно море - Ботев (Враца) Диема Спорт

22 ноември 2020 г. (неделя), 15:00 часа
Берое - Монтана Диема Спорт

22 ноември 2020 г. (неделя), 17:30 часа
Локомотив (Пловдив) - ЦСКА 1948 Диема Спорт

23 ноември 2020 г. (понеделник), 17:30 часа
Арда (Кърджали) - Царско село Диема Спорт

18 декември 2020 г. (петък), 18:00 часа
ЦСКА - Левски Диема Спорт

19 декември 2020 г. (събота), 14:00 часа
Берое - Монтана Диема Спорт

20 декември 2020 г. (неделя), 14:00 часа
Лудогорец - Ботев (Пловдив) Диема Спорт

14 КРЪГ

27 ноември 2020 г. (петък), 17:30 часа
Черно море - Славия Диема Спорт

28 ноември 2020 г. (събота), 13:00 часа
Арда - Монтана Диема Спорт

28 ноември 2020 г. (събота), 14:15 часа
Берое - Левски Диема Спорт - отложен

28 ноември 2020 г. (събота), 18:00 часа
Локомотив (Пд) - Ботев (Пд) Диема Спорт

29 ноември 2020 г. (неделя), 14:00 часа
Лудогорец - Ботев (Враца) Диема Спорт

29 ноември 2020 г. (неделя), 19:00 часа
ЦСКА - ЦСКА 1948 Диема Спорт

30 ноември 2020 г. (понеделник), 17:30 часа
Етър - Царско село Диема Спорт

9 декември 2020 г. (сряда), 17:30 часа
Берое - Левски Диема Спорт

15 КРЪГ

4 декември 2020 г. (петък), 17:15 часа
Черно море - Етър Диема Спорт

5 декември 2020 г. (събота), 14:15 часа
ЦСКА 1948 - Берое Диема Спорт

5 декември 2020 г. (събота), 16:30 часа
Левски - Арда Диема Спорт

6 декември 2020 г. (неделя), 12:15 часа
Ботев (Враца) - Локомотив (Пловдив) Диема Спорт

6 декември 2020 г. (неделя), 14:30 часа
Ботев (Пловдив) - ЦСКА Диема Спорт

6 декември 2020 г. (неделя), 16:45 часа
Славия - Лудогорец Диема Спорт

7 декември 2020 г. (понеделник), 17:30 часа
Монтана - Царско село Диема Спорт

16 КРЪГ

11 декември 2020 г. (петък), 17:30 часа
Арда - ЦСКА 1948 Диема Спорт

12 декември 2020 г. (събота), 12:30 часа
Берое - Ботев (Пловдив) Диема Спорт

12 декември 2020 г. (събота), 16:30 часа
Царско село - Левски Диема Спорт

13 декември 2020 г. (неделя), 12:30 часа
ЦСКА - Ботев (Враца) Диема Спорт

13 декември 2020 г. (неделя), 17:45 часа
Лудогорец - Черно море Диема Спорт

14 декември 2020 г. (понеделник), 17:30 часа
Локомотив (Пловдив) - Славия Диема Спорт

15 декември 2020 г. (вторник), 17:30 часа
Етър - Монтана Диема Спорт

17 КРЪГ
12 февруари 2021 г. (петък), 17:30 часа
Ботев (Пд) - Арда Диема Спорт

13 февруари 2021 г. (събота), 12:30 часа
Ботев (Враца) - Берое Диема Спорт

13 февруари 2021 г. (събота), 15:00 часа
Черно море - Локомотив (Пд) Диема Спорт

13 февруари 2021 г. (събота), 17:30 часа
Славия - ЦСКА Диема Спорт

14 февруари 2021 г. (неделя), 14:30 часа
ЦСКА 1948 - Царско село Диема Спорт

14 февруари 2021 г. (неделя), 17:00 часа
Левски - Монтана Диема Спорт

15 февруари 2021 г. (понеделник), 16:00 часа
Лудогорец - Етър Диема Спорт

18 КРЪГ
19 февруари 2021 г. (петък), 17:30 часа
Монтана - ЦСКА 1948 Диема Спорт

20 февруари 2021 г. (събота), 12:30 часа
Арда - Ботев (Враца) Диема Спорт

20 февруари 2021 г. (събота), 15:00 часа
Локомотив (Пд) - Лудогорец Диема Спорт

20 февруари 2021 г. (събота), 17:30 часа
ЦСКА - Черно море  Диема Спорт

21 февруари 2021 г. (неделя), 14:30 часа
Берое - Славия  Диема Спорт

21 февруари 2021 г. (неделя), 17:00 часа
Етър - Левски Диема Спорт

22 февруари 2021 г. (понеделник), 17:30 часа
Царско село - Ботев (Пд) Диема Спорт

19 КРЪГ

26 февруари 2021 г. (петък), 17:30 часа
Локомотив (Пд) - Етър  Диема Спорт

27 февруари 2021 г. (събота), 12:15 часа
Славия - Арда  Диема Спорт

27 февруари 2021 г. (събота), 15:00 часа
Лудогорец - ЦСКА  Диема Спорт

27 февруари 2021 г. (събота), 17:45 часа
Черно море - Берое  Диема Спорт

28 февруари 2021 г. (неделя), 12:00 часа
Ботев (Враца) - Царско село Диема Спорт

28 февруари 2021 г. (неделя), 14:30 часа
Ботев (Пд) - Монтана Диема Спорт

28 февруари 2021 г. (неделя), 17:00 часа
ЦСКА 1948 - Левски Диема Спорт

20 КРЪГ
6 март 2021 г. (събота), 15:00 часа
Арда - Черно море Диема Спорт

6 март 2021 г. (събота), 17:30 часа
ЦСКА - Локомотив (Пд) Диема Спорт

7 март 2021 г. (неделя), 12:00 часа
Етър - ЦСКА 1948 Диема Спорт

7 март 2021 г. (неделя), 14:30 часа
Берое - Лудогорец Диема Спорт

7 март 2021 г. (неделя), 17:00 часа
Левски - Ботев (Пд) Диема Спорт

8 март 2021 г. (понеделник), 17:30 часа
Царско село - Славия Диема Спорт

9 март 2021 г. (вторник), 17:30 часа
Монтана - Ботев (Враца) Диема Спорт

21 КРЪГ
12.03.2021 г., петък
17:00 часа Лудогорец – Арда Диема Спорт
19:15 часа Локомотив (Пловдив) – Берое Диема Спорт
13.03.2021 г., събота
12:00 часа Славия – Монтана Диема Спорт
14:15 часа Ботев (Пловдив) – ЦСКА 1948 Диема Спорт
16:30 часа Ботев (Враца) – Левски Диема Спорт
14.03.2021 г., неделя
17:00 часа ЦСКА – Етър Диема Спорт
15.03.2021 г., понеделник
17:30 часа Черно море – Царско Село Диема Спорт

22 КРЪГ
19.03.2021 г., петък
17:30 часа Етър – Ботев (Пловдив) Нова Спорт
20.03.2021 г., събота
12:30 часа Монтана – Черно море Диема Спорт
15:00 часа Арда – Локомотив (Пловдив) Диема Спорт
17:30 часа Царско село – Лудогорец Диема Спорт
21.03.2021 г., неделя
12:00 часа ЦСКА 1948 - Ботев (Враца) Диема Спорт
14:15 часа Берое – ЦСКА Диема Спорт
16:30 часа Левски – Славия Диема Спорт

23 КРЪГ
8.04.2021 г. (четвъртък), 17:15 часа

Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив) Диема Спорт
8.04.2021 г. (четвъртък), 19:30 часа
Локомотив (Пловдив) - Царско село  Диема Спорт
9.04.2021 г. (петък), 19:30 часа
Славия - ЦСКА 1948  Диема Спорт
10.04.2021 г. (събота), 17:30 часа
Лудогорец - Монтана Диема Спорт
10.04.2021 г. (събота), 20:00 часа
ЦСКА - Арда Диема Спорт
11.04.2021 г. (неделя), 19:45 часа
Черно море - Левски  Диема Спорт
12.04.2021 г. (неделя), 19:30 часа
Берое - Етър  Диема Спорт

24 КРЪГ
15.04.2021 г. (четвъртък), 19:30 часа

Монтана - Локомотив (Пловдив) Диема Спорт
16.04.2021 г. (петък), 17:15 часа
Етър - Ботев (Враца) Диема Спорт 
16.04.2021 г. (петък), 19:30 часа
ЦСКА 1948 - Черно море Диема Спорт
17.04.2021 г. (събота), 17:45 часа
Ботев (Пловдив) - Славия Диема Спорт
17.04.2021 г. (събота), 20:00 часа
Арда - Берое Диема Спорт 
18.04.2021 г. (неделя), 15:30 часа
Царско село - ЦСКА Диема Спорт
18.04.2021 г. (неделя), 20:30 часа
Левски - Лудогорец Диема Спорт

25 КРЪГ
20.04.2021 г. (вторник), 16:00 часа

Славия - Ботев (Враца) Диема Спорт
20.04.2021 г. (вторник), 18:15 часа
Арда - Етър Диема Спорт
20.04.2021 г. (вторник), 20:30 часа
Черно море - Ботев (Пловдив) Диема Спорт 
21.04.2021 г. (сряда), 16:00 часа

Берое - Царско село Диема Спорт
21.04.2021 г. (сряда), 18:15 часа
ЦСКА - Монтана Диема Спорт
21.04.2021 г. (сряда), 20:30 часа
Локомотив (Пловдив) - Левски Диема Спорт 
22.04.2021 г. (четвъртък), 19:00 часа
Лудогорец - ЦСКА 1948 Диема Спорт

26 КРЪГ
23 април 2021 г. (петък), 20:30 часа

Ботев (Враца) - Черно море Диема Спорт
24 април 2021 г. (събота), 17:45 часа
Етър - Славия Диема Спорт
24 април 2021 г. (събота), 20:00 часа
Монтана - Берое Диема Спорт
25 април 2021 г. (неделя), 17:00 часа
Левски - ЦСКА Диема Спорт
25 април 2021 г. (неделя), 19:45 часа
Царско село - Арда Диема Спорт
26 април 2021 г. (понеделник), 18:00 часа
ЦСКА 1948 - Локомотив (Пловдив) Диема Спорт
26 април 2021 г. (понеделник), 20:15 часа
Ботев (Пловдив) - Лудогорец Диема Спорт

ПРОГРАМАТА В EFBET ЛИГА ЗА СЕЗОН 2019 - 20 - ТУК !!!