БЛИЦ СПОРТ представя програмата за сезон 2022/2023 в Efbet Лига. Както е известно, броят на участващите отбори е увеличен на 16. Това означава, че ще има 30 кръга редовен сезон, а след това отборите ще бъдат разделени на първа шестица, втора четворка и трета шестица. Началото на новия шампионат ще бъде поставено на 8 юли.

1 КРЪГ
8 юли 2022 г. (петък), 18:30 часа
Ботев (Пловдив) - Хебър (Пазарджик) Диема Спорт
8 юли 2022 г. (петък), 21:00 часа
Септември (София) - Лудогорец Диема Спорт
9 юли 2022 г. (събота), 18:30 часа
Локомотив (Пловдив) - Пирин (Благоевград) Диема Спорт
9 юли 2022 г. (събота), 21:00 часа
ЦСКА 1948 -  Левски Диема Спорт
10 юли 2022 г. (неделя), 18:30 часа 
Локомотив (София) - Черно море Диема Спорт
10 юли 2022 г. (неделя), 21:00 часа 
ЦСКА - Арда Диема Спорт
11 юли 2022 г. (понеделник), 18:30 часа
Спартак (Варна) - Славия Диема Спорт
11 юли 2022 г. (понеделник), 20:45 часа
Берое - Ботев (Враца) Диема Спорт
 
2 КРЪГ 
15 юли 2022 г. (петък), 18:30 часа
Ботев (Враца)  - Ботев (Пловдив) Диема Спорт
15 юли 2022 г. (петък), 21:00 часа
Лудогорец - Локомотив (Пловдив) Диема Спорт
16 юли 2022 г. (събота), 18:30 часа 
Локомотив (София) - ЦСКА Диема Спорт
16 юли 2022 г. (събота), 21:00 часа
Левски - Спартак (Варна) Диема Спорт
17 юли 2022 г. (неделя), 18:30 часа
Черно море  - Славия Диема Спорт
17 юли 2022 г. (неделя), 21:00 часа
Пирин (Благоевград) - ЦСКА 1948 Диема Спорт
18 юли 2022 г. (понеделник), 18:30 часа
Хебър (Пазарджик) - Септември (София) Диема Спорт
18 юли 2022 г. (понеделник), 20:45 часа
Арда - Берое Диема Спорт

3 КРЪГ
22 юли (петък)
18:30 часа
Спартак (Варна) – Пирин Диема Спорт
21:00 часа ЦСКА 1948 – Лудогорец Диема Спорт
23 юли (събота)
18:30 часа
Берое – Локомотив (София) Диема Спорт
21:00 часа Ботев (Пловдив) – Арда Диема Спорт
24 юли (неделя)
20:30 часа
Локомотив (Пловдив) – Хебър Диема Спорт
Славия – Левски – отложен
25 юли (понеделник)
18:15 часа
Септември (София) – Ботев (Враца) Диема Спорт
20:30 часа ЦСКА – Черно мореДиема Спорт

4 КРЪГ
29 юли (петък)
18:30 часа
Хебър – ЦСКА 1948 Диема Спорт
21:00 часа Лудогорец – Спартак (Варна) Диема Спорт
30 юли (събота)
18:30 часа
Ботев (Враца) – Локомотив (Пловдив) Диема Спорт
21:00 часа Пирин – СлавияДиема Спорт
31 юли (неделя)
18:30 часа
Локомотив (София) – Ботев (Пловдив) Диема Спорт
21:00 часа ЦСКА – Берое Диема Спорт
1 август (понеделник)
18:30 часа
Арда – Септември (София)Диема Спорт
20:45 часа Черно море – Левски Диема Спорт - отложен

5 КРЪГ
5 август (петък)
18:30 часа
Спартак (Варна) – Хебър (Пазарджик) Диема Спорт
21:00 часа Славия – Лудогорец Диема Спорт - отложен
6 август (събота)
18:45 часа Берое – Черно море Диема Спорт
21:00 часа ЦСКА 1948 – Ботев (Враца) Диема Спорт
7 август (неделя)
20:00 часа
Левски – Пирин Диема Спорт
21:00 часа Ботев (Пловдив) – ЦСКА Диема Спорт - oтложен
8 август (понеделник)
18:30 часа
Септември (София) – Локомотив (София) Диема Спорт
20:45 часа Локомотив (Пловдив) – Арда Диема Спорт 

6 КРЪГ
12 август (петък)
18:30 часа, Черно море - Пирин Диема Спорт
21:00 часа, Хебър - Славия Диема Спорт
13 август (събота) 
18:45 часа, Арда - ЦСКА 1948 Диема Спорт
21:00 часа, Берое - Ботев (Пловдив) Диема Спорт
14 август (неделя) 
20:00 часа, ЦСКА - Септември (София) Диема Спорт
21:00 часа, Лудогорец - Левски  Диема Спорт - oтложен
15 август (понеделник) 
18:00 часа, Локомотив (София) - Локомотив (Пловдив) Диема Спорт
20:30 часа, Ботев (Враца) - Спартак (Варна) Диема Спорт         

7 КРЪГ
19 август (петък), 21:00 часа
Ботев (Пловдив) – Черно море Диема Спорт
20 август (събота), 18:00 часа
Спартак (Варна) – Арда Диема Спорт
20 август (събота), 20:15 часа
Левски – Хебър Диема Спорт
21 август (неделя), 18:45 часа
ЦСКА 1948 – Локомотив (София) Диема Спорт
21 август (неделя), 21:00 часа
Септември – Берое Диема Спорт
22 август (понеделник), 18:15 часа
Славия – Ботев (Враца) Диема Спорт
22 август (понеделник), 20:30 часа
Пирин – Лудогорец Диема Спорт
Отложен: Локомотив (Пловдив) – ЦСКА

8 КРЪГ
26 август (петък), 18:30 часа
Ботев (Пловдив) – Септември Диема Спорт
26 август (петък), 21:00 часа
Берое – Локомотив (Пловдив) Диема Спорт
27 август (събота), 18:30 часа
Арда – Славия Диема Спорт
27 август (събота), 20:45 часа
Локомотив (София) – Спартак (Варна) Диема Спорт
28 август (неделя), 18:45 часа
Хебър – Пирин Диема Спорт
28 август (неделя), 21:00 часа
Ботев (Враца) – Левски Диема Спорт
29 август (понеделник), 18:00 часа
Черно море – Лудогорец Диема Спорт
29 август (понеделник), 20:30 часа
ЦСКА – ЦСКА 1948 Диема Спорт

9 КРЪГ
2 септември (петък), 18:15 часа
Пирин – Ботев (Враца) Диема Спорт
2 септември (петък), 20:30 часа
Славия – Локомотив (София) Диема Спорт
3 септември (събота), 17:45 часа
Спартак (Варна) – ЦСКА Диема Спорт
3 септември (събота), 20:30 часа
Локомотив (Пловдив) – Ботев (Пловдив)Диема Спорт
4 септември (неделя), 18:45 часа
ЦСКА 1948 – Берое Диема Спорт
4 септември (неделя), 21:00 часа
Лудогорец – Хебър Диема Спорт
5 септември (понеделник), 17:30 часа
Септември – Черно море Диема Спорт
5 септември (понеделник), 20:00 часа
Левски – Арда Диема Спорт

10 КРЪГ
9 септември (петък), 17:30 часа
Берое – Спартак (Варна) Диема Спорт
9 септември (петък), 20:00 часа
Ботев (Пловдив) – ЦСКА 1948 Диема Спорт
10 септември (събота), 19:45 часа
Локомотив (София) – Левски Диема Спорт
11 септември (неделя), 15:30 часа
Черно море – Хебър Диема Спорт
11 септември (неделя), 17:45 часа
ЦСКА – Славия Диема Спорт
11 септември (неделя), 20:45 часа
Ботев (Враца) – Лудогорец Диема Спорт
12 септември (понеделник), 17:30 часа
Арда – Пирин Диема Спорт
12 септември (понеделник), 20:00 часа
Септември – Локомотив (Пловдив) Диема Спорт

11 КРЪГ
16 септември (петък), 15:00 часа
Хебър – Ботев (Враца) Диема Спорт
16 септември (петък), 17:15 часа
ЦСКА 1948 – Септември Диема Спорт
16 септември (петък), 19:30 часа
Спартак (Варна) – Ботев (Пловдив) Диема Спорт
17 септември (събота), 15:15 часа
Пирин – Локомотив (София) Диема Спорт
17 септември (събота), 17:30 часа
Локомотив (Пловдив) – Черно море Диема Спорт
17 септември (събота), 19:45 часа
Славия – Берое Диема Спорт
18 септември (неделя), 16:45 часа
Левски – ЦСКА Диема Спорт
18 септември (неделя), 19:45 часа
Лудогорец – Арда Диема Спорт

12 КРЪГ 
Черно море - Ботев Враца                         
Арда Кърджали - Хебър Пазарджик           
Локомотив София  - Лудогорец
ЦСКА - Пирин 
Берое - Левски 
Ботев Пловдив - Славия 
Септември София - Спартак Варна                    
Локомотив Пловдив - ЦСКА 1948

13 КРЪГ
ЦСКА  - Черно море 
Спартак Варна - Локомотив Пловдив
Славия  - Септември София                   
Левски - Ботев Пловдив
Пирин Благоевград - Берое  
Лудогорец - ЦСКА 
Хебър Пазарджик - Локомотив София 
Ботев Враца - Арда Кърджали

14 КРЪГ 
Черно море Варна - Арда Кърджали                  
Локомотив София - Ботев Враца             
ЦСКА - Хебър Пазарджик                 
Берое - Лудогорец 
Ботев Пловдив - Пирин 
Септември (София) - Левски 
Локомотив Пловдив - Славия 
ЦСКА 1948 - Спартак Варна

15 КРЪГ 
Спартак Варна - Черно море 
Славия - ЦСКА 
Левски - Локомотив Пловдив                  
Пирин Благоевград - Септември София                
Лудогорец - Ботев Пловдив              
Хебър Пазарджик - Берое 
Ботев Враца - ЦСКА 
Арда Кърджали - Локомотив София