Локо (Пд) излезе начело в класирането в “А” група преди изиграването на последните срещи. Тимът победи Сливен като гост с 1:0 след попадение на Здравко Лазаров и излезе на върха със 7 точки от 3 мача. Тимът на Йордан Лечков остава на дъното без да е спечелил точка.

Преди почивката "смърфовете" доминираха. Здравко Лазаров бе над всички и организира няколко опасни атаки към вратата на домакините.В 45-та минута той бе изведен добре в наказателното поле на Сливен и с хубав удар покрай плонжа на вратаря реализира за 0:1.

След почивката двубоя започна с мощен натиск на "черно-белите". Новият любимец на агитката на пловдивчани Базил дьо Карвальо бе изведен очи в очи с вратаря на домакините, но стреля слабо и не сполучи. Христо Златински пробва своя късмет от пряк свободен удар, но и той не успя да удвои преднината на своя отбора./БЛИЦ