Елитните юношески формации на Черноморец (Бургас) записаха две равенства на старта на първенството. Младшата възраст до 17 години с треньор Николай Кръстев завърши при резултат 0:0 с Чавдар (Етрополе). Срещата се игра на градския стадион в Поморие.

Другата формация, до 19 години, завърши при резултат 2:2 като домакин на Видима-Раковски. Момчетата на Антон Спасов владееха напълно инициативата през първата част, отбелязаха 2 гола чрез Милчо Ангелов и по нищо не личеше, че няма да излязат като победители от срещата. Малките „акули“ обаче се отпуснаха през втората част и позволиха много леко да им отбележат две попадения. Лош късмет изиграха и трите греди, които нацелиха бургаските таланти и 100-процентова дузпа, която не беше отсъдена в тяхна полза.

В следващия кръг 19-годишните гостуват на Спартак (Плевен). Срещата е насрочена за 26 август (неделя) от 17:00 часа. По-малките „акули“ пък гостуват на Сливен. Мачът е на 25 август (събота) от 17:30, на стадион „Хаджи Димитър“.