Павликени победи с 3:2 Видима-Раковски в поредния кръг на първенството на Северозападната "В" група, като заради ремонта на стадиона в Павликени срещата се игра в село Лесичери.

Играчите на треньора Илия Пендов напълно владееха мача и това бе най-малкото, с което можеха да спечелят, пише sport-vt.com. Още в 4-ата минута Светлин Стоянов откри резултата след центриране от статично положение. В 21-ата минута обаче след удар на Златомир Бонев от гостите Емрах Шабан си отбеляза неволно автогол – 1:1. Таранът Димитър Кушев в пореден мач вкара важно попадение и точно преди почивката доведе нещата до 2:1. В 53-ата минута юношата на Етър Емрах Шабан се включи в атака и се реваншира, като вкара гол за павликенчани и реши мача. Резултатът се запази чак до 90-ата минута, когато защитник на домакините игра с ръка в наказателното поле и реферът отсъди дузпа, от която Максим Стойков оформи крайното 3:2.