Треньорът на „Ботев” (Пловдив) Ермин Шиляк скочи на съдиите след загубата с 1:2 от Лудогорец. Словенецът изрази мнение, че реферите в България не са точни в отсъжданията си.

"През първото полувреме нашият вратар направи грешка. След това бе много трудно за нас да играем. Лудогорец притежава много добри играчи. През второто полувреме играхме добре и съм горд от своите футболисти. Бяхме близо до победа срещу Лудогорец, но инкасирахме втори гол.

За мен имаше една неотсъдена дузпа за нас за нарушение срещу Александър Колев. Реферите в България не са много точни в своите отсъждания”, заяви ядосаният треньор на „Ботев”

Знам, че „Левски” е един от най-големите отбори в България. Преди 20 години играх срещу тях с Олимпия (Любляна) и имам хубави спомени", каза Шиляк във връзка с предстоящото гостуване на „Левски” в следващия кръг.