Етър завърши 0:0 като гост на Ком-Миньор в Берковица в среща от 11-ия кръг на Западната "Б" група. Така "виолетовите" в четвърти пореден мач не допуснаха гол във вратата си след идването на новия треньор Велин Кефалов. След днешното равенство Етър остана на второто място, като изостава с 6 точки от лидера Ботев (Враца), отвял с 5:1 Ботев (Криводол).

В здрав мач "виолетовите", които бяха бурно подкрепяни от агитка от около 50 човека, можеха да открият още в средата на първата част, когато чист гол пропусна Михаил Аврионов. До края на мача избраниците на Велин Кефалов създадоха още три положения срещу само едно чисто на домакините. В крайна сметка и двата тима не успяха да отбележат гол и завършиха 0:0. /БЛИЦ