Етър (Велико Търново) е новият лидер във Втора лига след победа с 4:1 след обрат над Септември (София) в двубой от 14-ия кръг на първенството.

Марио Илиевски откри резултата в полза на гостите след половин час игра (1:0). Етър обаче направи бърз обрат в рамките на три минути и си осигури аванс до края на полувремето.

Winbet - най-голямото разнообразие от пазари! (18+)

Николас Фемия изравни в 42-ата минута с топовен удар с левия крак от въздуха, а в последната минута на първата част хубава атака на домакините завърши с гол на Даниел Младенов (2:1). Отново той реализира за 3:1 след контраатака четвърт час преди края. Малко след това Натаниел Рейш удари гредата на вратата на Септември.

"Болярите" обаче не се отказаха да търсят четвърти гол и Кнежевич се разписа след удар в далечния ъгъл за 4:1.

Етър е лидер в класирането с 34 точки, три повече от втория Хебър, докато Септември е пети с 25 точки.