Етър записа първа победа под ръководството на новия треньор Станислав Генчев. „Виолетовите” разбиха с 4:0 като гости Ботев (Гълъбово) в контрола, играна изкуствения терен на стадион „Берое” в Стара Загора.

Великотърновци отбелязаха по два гола във всяко полувреме. В 31-та минута Кямил центрира и Стефан Неделчев с глава се разписа за 1:0. "Болярите" удвоиха преднината си пет минути по-късно чрез Динко Динев.

След почивката в игра за Етър се появиха играещият треньор Станислав Генчев и Иван Стоянов. В 73-та минута след корнер и лошо изчистена топка, тя попадна в Симеон Иванов, който със силен удар я прати за трети път във вратата на Ботев. 120 секунди след това при идентична ситуация Станислав Ботев фиксира крайния резултат - 4:0.