Етър се наложи с убедителното 4:1 срещу Партизан (Червен бряг) в мач от Северозападната "В" група и постигна 15-ата си победа от началото на първенството. След нея Сашо Ангелов и момчетата му имат 49 точки и са само на 2 зад лидера Локомотив (Мездра).

В срещата на стадион "Ивайло" гостите от Червен бряг успяха да открият резултата чрез Мартин Велев в 37-ата минута. В края на полувремето Росен Ванков изравни след изпълнение на ъглов удар. През втората част етърци излязоха преобразени и смачкаха съперника. В 53-ата минута Димитър Байдаков бе съборен в наказателното поле и технично реализира отсъдената дузпа - 2:1. Малко след това хубав пас на Ивайло Тодоров намери Георги Колев, който вкара за 3:1. В 80-ата минута отново Байдаков центрира към Ивайло Тодоров за 4:1.

Етър - Партизан 4:1
0:1 Велев (37), 1:1 Р. Ванков (45+1), 2:1 Байдаков (53-дузпа), 3:1 Колев (58), 4:1 Тодоров (80)