Юношите младша възраст на Етър 1924 се наложиха с категоричното 7:0 над съперниците си от ФК Етър в мач от турнира за Купата на БФС. Срещата се игра снощи на терена на старото Военно училище и в нея участваха футболисти, родени 1996 година.

Възпитаниците на треньора Петко Миланов вкараха три гола до почивката, а после добавиха още четири за внушителната победа. В 15-ата минута Тодор Стойчев откри резултата, като засече успореден на вратата пас, пише sport-vt. Малко след това Мирослав Кедиков бе съборен в наказателното поле и бе отсъдена дузпа, която Иван Петков превърна в 2:0. В 32-ата минута Йордан Пенчев вкара трети гол, като стреля отблизо с глава.

Натискът продължи и след почивката и в 48-ата минута отново Иван Петков със самостоятелен пробив от центъра наниза нов гол. 5:0 направи Анатоли Йорданов с диагонален удар в 55-ата минута, а след десетина минути пак той се разписа. В самия край на мача Алиш Хаджимустафа оформи крайното 7:0, след като засече хубав пас пред вратата.

Юношите на Етър 1924 продължават в следващия кръг на турнира, където ще срещнат победителя от Габровския регион. /БЛИЦ