Етър направи реми при гостуването си в Козлодуй на местния „Ботев”. Мачът от 8-ия кръг на Северозападната "В" група приключи 0:0.

Домакините не показаха нищо и за цял мач не отправиха точен удар към вратата на "виолетовите", пазена от Венцислав Димитров. Великотърновци пък можеха да решат нещата преди почивката, когато удариха греда и претендираха за две неотсъдени от рефера дузпи.

След пас на Николай Николаев отляво завърналият се след наказание Николай Иванов стреля в напречната греда, топката се отби от голлинията и вратарят успя да я хване, информира sport-vt.com. Два пъти пробиви на Димитър Байдаков бяха спирани с откровени нарушения в наказателното поле, но съдията не посмя да посочи бялата точка.

През втората част нямаше почти нищо интересно пред двете врати и Етър записа второ реми като гост тази есен във "В" група. Срещата пропусна болният Светослав Караиванов.

След равенството Сашо Ангелов и момчетата му заематр 6-ото място с 14 точки, изоставайки с 5 от лидера "Ботев" (Луковит). "Ботев" (Козлодуй) има 12 точки.