Преследващият промоция в Югоизточната "В" група Евроколеж (Пловдив) разби със 7:0 Тракия (Стамболийски). Играчите на старши треньора Григор Иванов отново скъсаха мрежата на вратаря на Стамболийски Васил Стоименов, след като и през есенния полусезон му вкараха 6 гола.

По 2 попадения за победата реализираха капитанът Георги Куртев и Стоян Ангелов-Стинката. Голеадата започна още във 2-ата минута с гол на защитникът Йордан Вранчев с глава, след асистенция на Дидо Павлов. Резултатът се задържа до 26-ата минута, въпреки пропуските на домакините, когато при контра Николай Харизанов отправи удар, топката се отклони към Димо Станков, който я довкара за 2:0.

В 40-ата Йордан Хърков вкара много красив гол от 25 метра. След центриране от корнер топката попадна в халфа, който я овладя с бедро и от въздуха препарира стража на гостите за 3:0.

На почивката Григор Иванов направи три смени, но и това не даде шанс на гостите. В 55-ата минута Куртев също вкара с удар от въздуха, след центриране на Димо Станков, а само след 5 минути Стоян Ангелов реализира с пета за 5:0. Второто си попадение Стинката вкара в 73-ата минута с удар от 25 метра. Крайният резултат оформи Куртев в 78-ата.

Съставът на Евроколеж: Георги Александров, Николай Бончев, Костадин Гаджалов, Васко Василев, Никола Данчев, Дидо Павлов, Йордан Хърков, Николай Харизанов, Георги Куртев, Димо Станков (Стоян Ангелов, Петьо Бунтов, Илхан Ибрамчик, Тодор Тодоров, Краси Кръстев)