Черно море се прибра във Варна, след като снощи загуби нещастно от гранда ПСВ Айндховен с 0:1 в първи мач от 3-ия квалификационен кръг на турнира Лига Европа (новото име на турнира за купата на УЕФА). Два часа и 50 минути трая полетът на “моряците” от Айндховен до Варна. При кацането във Варна отборът бе посрещнат от своите верни фенове, които не пропуснаха да поздравят всеки един от футболистите.

Много лошо впечатление направи отношението на домакините от ПСВ Айндховен след края на мача. Въпреки че по правилник първи на пресконференция трябваше да мине треньорът на гостите, пресатешето на холандците не позволи това да стане, като принуди Никола Спасов да изчака 20 минути, докато колегата му Фред Рутен отговаряше на журналистически въпроси./БЛИЦ