При появата на любимците си, ултрасите изригнаха с мощни песни, скандирания и десетки димки и фойерверки. Агитка от около 100 души хвърли няколко бомбички от сектор "А" и направи още по-празнична атмосферата за първото занимание под парещото слънце.
От първата тренировка отсъстваха перлата в селекцията Янис Зику и Маркиньос, на които е дадена по-дълга почивка.
"Червените" ултраси не спряха да пеят през цялото време, а няколко пъти скандираха името на Милен Радуканов, който им отвърна с аплодисменти и поклон от центъра на терена.
"За първи път от няколко години феновете се представиха повече от блестящо. Както винаги те са с нас навсякъде и създават неповторима атмосфера. Заслужават внимание и дано ги зарадваме с успехи през новия сезон", коментираха от клуба отличните изяви на феновете.
СТЕФАН РАЛЧЕВ/БЛИЦ