ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Треньорът на Монтана Ферарио Спасов спечели убедително с 4:1 над Велислав Вуцов и Крумовград в последен двубой от 16-ия кръг на Втора лига.

Мачът стартира вихрено и двата тима отбелязаха три гола само за седем минути. Джунейт Яшар откри с глава във втората минута след много красив гол с плонж (0:1).

Пет минути след попадението на гостите резултатът бе изравнен. Борислав Дамянов надскочи персоналния си пазач в наказателното и с глава прати топката в мрежата на Макенджиев (1:1).

Winbet - на един клик разстояниe! (18+)

Само 120 секунди след гола монтанчани направиха обрат в резултата след комбинация, на чийто връх се озова Бушентуф Фудил, който с изстрел с левия крак прати кълбото точно под гредата (2:1).

В края на първата част Крумовград остана с човек по-малко заради игра с ръка в наказателното поле и директен червен картон на Манярес. Димитър Буров застана зад топката, но стреля слабо и Макенджиев спаси дузпата.

Монтана подпечата победата с два гола на Борислав Дамянов в рамките на десет минути - в 70-ата (3:1) и 80-ата, с което той оформи хеттрика си (4:1).

Крумовград остава на шеста позиция с 27 точки, следван от Монтана с две по-малко.

Спортист (Своге) - Лудогорец II 3:0
1:0 Кирил Янакиев (44), 2:0 Светослав Диков (75), 3:0 Светослав Диков (77)

Беласица (Петрич) - Янтра (Габрово) 1:0
1:0 Запро Динев (87)

Миньор (Перник) - Созопол 2:0
1:0 Борис Тютюков (3), 2:0 Георги Ангелов (77)

Струмска слава (Радомир) - Дунав (Русе) 0:0

6 ноември 2022 г., неделя, 14:30 ч.

Етър (Велико Търново) - Ботев II (Пловдив) 3:0
1:0 Мариян Иванов 44', 2:0 Георги Александров 47', 3:0 Живко Петков 64'

ЦСКА 1948 II - Марица 1921 (Пловдив) 3:0
1:0 Валентин Йосков 23'-д, 2:0 Валентин Йосков 28'; 3:0 Александър Ем.Александров 70'

7 ноември 2022 г., понеделник, 14:30 ч.
Витоша (Бистрица) - Добруджа  (Добрич)  1:1
0:1 Стефан Митев (7'), 1:1 Цветомир Вачев (68')

7 ноември 2022 г., понеделник, 17:30 ч.
Монтана - Крумовград 4:1
0:1
Джунейт Яшар (2'), 1:1  Борислав Дамянов (7'), 2:1 Бушентуф Фудил (9'), 3:1 Борислав Дамянов (70'),  4:1 Борислав Дамянов (80')