Треньорът на “Ботев” (Пловдив) Ферарио Спасов поздрави футболистите и на двата отбора след равенството 2:2 срещу Локомотив (Пловдив).

“След като водехме в резултата, не ни достигна добро нареждане при центриране. Така ни отбеляза и ЦСКА, днес също пуснахме такъв гол. Оказа се, че при 2:2 можеше и да загубим. Невероятна подкрепа от публиката и на двата отбора. Атмосфера за добър мач, но вътре играта беше нервна, не толкова качествена. Важното е, че се отбелязаха четири красиви гола. Почувствах се като част от тази атмосфера, подобна беше и на мача ни с ЦСКА. Хубаво е да си треньор и част от тази атмосфера, но можеше да проявим малко по-голямо майсторство и агресия, за да спечелим. Когато двубоят е равен и отборите са се борили докрай, съдиите остават на заден план. Не сме се върнали назад, но останахме с десет души. Ние не сме галеници на реферите до момента”, заяви Ферарио Спасов./БЛИЦ