Финландският нападател Ирфан Садик се завърна в Беласица и ще играе за тима и през сезон 2025/26 във Втора лига.
26-годишният Садик води атаката на "комитите" през миналия шампионат, но си тръгна в края на май.
Нападателят, който има мачове за юношеския национален отбор на Финландия, дойде в Беласица през лятото на 2024 г .В 34 срещи за петричани той вкара 8 гола.
Преди това е играл в родината си за за ДжаПС, Лахти, Пепо, Лахден и Микели. 190-сантиметровият нападател е роден във Финландия, но е от албански произход.