Френският нападател Амаду Сукуна дебютира за Верея при загубата с 0:1 като гост на Ботев (Гълъбово). Мачът беше от 23-ия кръг на "Б" група. През първите 45 минути на тежкия от дъжда терен двата отбора се хвърлиха в битка, но трудно създаваха голови ситуации.

След почивката Верея създаде първата опасна ситуация. В 46-ата минута Венци Иванов изведе Кирил Личев на удобна позиция в наказателното поле, който отправи диагонален удар, но топката се удари във външната част на мрежата. В 53-ата най-новото попълнение на Верея Амаду Сукуна влезе в игра и се включи добре в мача. В 55-ата минута Ботев също имаше положение. Александров стреля, вратарят Диян Вълков изби топката, но в добавката Кирилов беше неточен.

В 75-ата минута Ботев стигна до попадение. Защитникът Мирослав Енчев със силен удар от фаул от границата на наказателното поле вкара единственото попадение. В последната минута Зотев стреля опасно, но топката профуча кай страничната греда на Верея.

Kласиране, програма, резултати и всичко за "Б" група - ТУК !!!